ניקוי וילונות

וילונות נוטים לספוג לכלוך רב בשל האבק, הפיח והלכלוך המגיעים מבחוץ. ניקוי וילונות צריך להיות קבוע בכדי שבד הווילון לא יצבור כמות גדולה של לכלוך ולא ייפגם. ניקוי וילונות מקצועי ואיכותי מבטיח לשמור על הווילונות לאורך זמן ועם מראה רענן ונקי, ומומלץ לבצע אותו לפחות פעמיים בשנה - בתום הקיץ ובתום החורף.

ניקוי וילונות הוא הליך עדין ומורכב שמצריך להתחשב באריג ממנו עשוי הווילון, הקפלים המיוחדים, בגודלו ובצורתו המקורית, כך שיהיה אפשרי לתלות אותו בחזרה לאחר הניקוי.

חשוב לוודא כי מי שמבצע את ניקוי הווילונות הוא גורם מיומן, שיש לו את הכלים והיכולת לנקות ולגהץ בדים עדינים במיוחד, ויודע להתאים את החומרים היעילים והבטוחים לניקוי שישמרו על מראהו לטווח ארוך.

חלק מהווילונות דורשים ניקוי יבש בלבד, ובמקרים אלו חשוב לדעת כי השירות הניתן לווילון שלכם כולל תהליך במכונות לניקוי יבש ושימוש בחומרים המתאימים.

אנו במכבסה מס' 1 מבצעים ניקוי וילונות מבדים סינתטיים ומבדים טבעיים כולל כותנה, פשתן ומשי, ומתחייבים להחזיר את הווילון נקי ומגוהץ, במראה ממרשים, רענן והיפה לביתכם. השירות כולל פירוק והרכבת הווילונות - כך שלא תצטרכו לעשות דבר מלבד ליצור עמנו קשר.

משלוחים בראשון לציון: בהזמנה מעל 100 ₪ משלוח חינם, בהזמנה עד 100 ₪ איסוף או החזרה: ₪20