ניקוי יבש

נתקלתם בכתם או לכלוך שאינו רוצה לעזוב את הבגד? על מנת לשמור על טיב הבגד ואיכותו עדיף למסור אותו לידי המומחים לניקוי יבש, מאשר להרוס אותו. שירותי ניקוי יבש מציעים פתרון איכותי לכל סוגי הבדים, תוך שימוש בחומרים איכותיים ועדינים שלא פוגעים באיכות ומרקם הבד.

ניקוי יבש בראשון לציון כשמו כן הוא, ניקוי בגדים ללא מים. ישנם פרטי לבוש שאסור לכבס במים ועלולים להתכווץ, לאבד או להחליף צבעים. ניקוי יבש משמש לסוגים מסוימים של בגדים ואריגים, על כל פריט יש סימון מיוחד על גבי התווית, המציין במפורש כי יש לנקות אותם בניקוי יבש. ניקוי יבש מצריך הבנה מקצועית וניסיון בטיפול בבגדים ואריגים מסוגים שונים. בימינו קיימים סוגי כימיקלים שונים, המסוגלים לפרק את הלכלוך, וחשוב ביותר לדעת להתאים את סוג הממיס לסוג הפריט אותו רוצים לנקות. שימוש בכימיקל שאינו מתאים או בכימיקל בריכוז גבוהה מהנדרש יכול לגרום לנזק בלתי הפיך לבגד. המשמעות המעשית של שמירה על מקוריות המוצר היא טיפול בהתאם להנחיות התווית המוצמדת אליו. במקרים חריגים בהם מדובר בסוגי בד נדירים או בפריט שיוצר בתפירה מיוחדת, הלקוח יהיה אחראי להעביר אלינו את הנחיות הניקוי.

מה שמייחד את מכבסה מס' 1 בראשון לציון ומדרג אותה גבוה - תוצאות מעולות ואיכותיות של תהליכי הניקוי והכביסה בכלל, והניקוי היבש בפרט. החומרים המהווים חלק חשוב בתהליך הניקוי היבש, שומרים על הבגד לאורך זמן, מחדשים את הצבע ונותנים לו טווח חיים ארוך יותר. אנו מקפידים להשתמש בחומרים המתקדמים והאיכותיים ביותר שעברו ביקורות קפדניות לשמירת הבגד ואיכותו מטעם מכון התקנים הישראלי.

צלנו תוצאות הניקוי תמיד מרשימות, והבגדים יוצאים מהמכבסה נקיים וללא רב, ריחניים, מגוהצים או מיושרים, תלויים על קולב או מקופלים לבקשתכם, וארוזים היטב לאיסוף בדלפק המכבסה או למשלוח מהיר לבית הלקוח.

משלוחים בראשון לציון: בהזמנה מעל 100 ₪ משלוח חינם, בהזמנה עד 100 ₪ איסוף או החזרה: ₪20